post

2018 – nowy miot!

26 kwietnia 2018 roku przyszło na świat pięć szczeniąt:

  • 2 rude pieski
  • 1 pręgowany piesek
  • 1 ruda suczka
  • 1 pręgowana suczka

Zainteresowanych prosimy o kontakt, a poniżej kilka pierwszych zdjęć!

post

Szczeniaczki już w czerwcu?

To świetne zdjęcie zostało wykonane przez Karinę Białowąs. Znajdziecie ją na Facebooku!

 

Minęło trochę czasu od naszego ostatniego wpisu – wracając do aktywności, chcieliśmy wszystkich poinformować, że jeśli wszystko dobrze pójdzie, w czerwcu do sprzedania dostępny będzie nowy miot! Będziemy informować o potencjalnym „progresie” na bieżąco :)

post

Miot 2015 – już dorosły!

Na pewno jesteście ciekawi, jak wyglądają szczeniaki z poprzedniego roku!
Wszystkim właścicielom serdecznie dziękujemy za podsyłane zdjęcia i podtrzymywany kontakt – jest to dla nas bardzo miłe, szczególnie że widać, iż Wasze małe niedźwiedzie są zdrowe i szczęśliwe <3

Hiro

Haru

Haiko

Haya

Hanako

Hana

post

Ktoś zaokrągla się tam, gdzie powinien…

Nie chcemy oczywiście zapeszać, ale jeżeli wszystko dobrze pójdzie, to możemy spodziewać się maluchów w połowie października! Trzymajcie kciuki <3

Poniżej krótka fotorelacja z naszego spotkania z Antai go Atari Kensha, który jest też ojcem poprzednich szczeniaków. Świetny pies, bo w końcu jaki pies, taki właściciel :) Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla właścicieli za gościnę i wspólny czas!

    

post

Wycieczka w góry

W słoneczny (acz nieco wietrzny) letni dzień, razem z Yoko oraz nieczęsto widywaną u jej boku towarzyszką – uwielbiającą górskie wyprawy Kropcią – udaliśmy się w Beskidy na niewielki szczyt: Zebrzydkę.